BÜYÜK KUDÜS KONVOYU VE PENCEREMDE KUDÜS

img

Anadolu Gençlik Derneği olarak Kudüs sevdalıları ile Büyük Kudüs Konvoyu'nda ve Penceremde Kudüs etkinliğinde buluşuyoruz.

BÜYÜK KUDÜS KONVOYU

Anadolu Gençlik Derneği, Terör örgütü İsrail’in Gazze ve Filistin’de yapmış olduğu saldırılara tepki koymak ve Filistinli kardeşlerimizin yanında yer aldığını göstermek adına Büyük Kudüs Konvoyu etkinliğini tüm Türkiye genelinde il merkezlerinde gerçekleştirecek.

18 Mayıs 2021 Salı günü 18.30’da başlayacak olan etkinliğe destek vermek isteyenler Şubelerin belirteceği adreslerden konvoya katılabilecekler.

 

PENCEREMDE KUDÜS

Anadolu Gençlik Derneği Ortaokullar Komisyonu tarafından ortaokul öğrencilerinin terörist İsrail’in saldırılarına karşı farkındalık oluşturmak adına Penceremde Kudüs etkinliği başlattı.

Ortaokul öğrencileri; pencerelerine ve yahut evlerinin bir köşesine Filistin Bayrağı, Mescid-i Aksa fotoğrafı, Filistin’i anlatan bir yazı ya da fotoğraf asarak değerlerimizi ifade edebilecekleri ve tepkilerini gösterecekleri bir çalışmayı ortaya koyacaklar. Yapılan çalışmalar #penceremdekudüs etiketiyle sosyal medya üzerinden paylaşılacak.