» Anasayfa / » ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ BULUŞTU

ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ BULUŞTU

ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ BULUŞTU

 

AGD Üniversite Komisyonu tarafından düzenlenen ve Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa KAMALAK ile AGD Genel Başkanı Salih TURHAN’ın katıldığı Üniversite Gençlik Buluşması Mümtaz Turhan Konferans Salonunda gerçekleşti.

 

Seninle Değişir Bu Dünya sloganıyla üniversiteli öğrencileri davet eden AGD İstanbul Üniversite Komisyonu 1000 Üniversite gencini bir araya toplayarak Dünya Düzenini ve Türkiye konulu programı gerçekleştirdi.

 

İstanbul Üniversite Başkanı Mehmet Yaroğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan program AGD Genel Merkez Üniversite Başkanı Ömer Faruk Yazıcı’nın selamlama konuşmasıyla devam etti.Dünya’daki adaletsiz düzeni izah eden videoların yayınlandığı program katılan üniversite öğrencilerinin oldukça ilgisini çekti.

 

Açılış konuşmalarının ardından salona teşrif eden AGD Genel Başkanı Salih Turhan da üniversite gençliğine hitap ederken Turhan üniversite gençliğinin yarını şekillendirecek unsur olduğuna dikkat çekti.

Salih Turhan’ın konuşmasının ardından Saadet lideri Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın salona girişi büyük bir heyecan oluştururken üniversite gençliği konuşması sırasında Anayasa Profesörü ve İktisat Doçenti olan Kamalak’ı pür dikkat dinlediler.

 

Yaptığı konuşmada Türkiye ve Dünya’nın gidişatına dair önemli tespitlerde bulunan Kamalak, konuşmasını Hak ve Batıl cephelerinin anlayışlarını, Faiz sistemini anlatarak bitirirken programdaki kum sanatı gösterisi de katılımcılar tarafından büyük alkış aldı.

Fotoğraflar için tıklayınız.

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış