gencligin-kalbi-ankararsquoda-atti
MERKEZ HABERLERİ / 07.02.2018 15:51

Gençliğin Kalbi Ankara’da attı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şubat Ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Ankara’da yapıldı.

anadolu-genclik-dernegi-turkiyersquonin-dort-bir-yaninda-ldquomekkersquonin-ve-kudusrsquoun-fethirdquo-programi-duzenledi
MERKEZ HABERLERİ / 01.01.2018 15:48

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ, TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA “MEKKE’NİN VE KUDÜS’ÜN FETHİ” PROGRAMI DÜZENLEDİ...

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce noktada Mekke’nin ve Kudüs’ün Fethi programları düzenledi. Gaziantep ve Kilis’te düzenlenen programlara katılan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, “Fethin gayesi imar etmektir, zulmün önüne geçmektir, zayıfların mallarını ve haklarını teminat altına almaktır, insanları kendi inançlarını ve hayatlarını belirleme noktasında özgür iradeleriyle baş başa bırakmaktır” değerlendirmesinde bulundu.

agdrsquoden-lsquomekkersquonin-ve-kudus039un-fethi-programi
MERKEZ HABERLERİ / 29.12.2017 11:33

AGD’den ‘Mekke’nin ve Kudüs'ün Fethi Programı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) 31 Aralık 2017 Pazar günü Türkiye genelinde 600’den fazla noktada "AGD’den ‘Mekke’nin ve Kudüs'ün Fethi" programları düzenleyecek.

emperyalizm-kinama-ile-engellenmez
MERKEZ HABERLERİ / 29.12.2017 11:22

Emperyalizm kınama ile engellenmez

Anadolu Gençlik Derneği yurdun dört bir yanında Aralık ayı divan toplantılarını gerçekleştiriyor. AGD İstanbul ve Çorlu şubesi tarafından gerçekleştirilen Aralık ayı divan toplantılarına katılan AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Turhan Kudüs hakkındaki gelişmelere değinerek, ‘’İslam İşbirliği Teşkilatı’ndan yaptırım ve sahici kararlar bekledik. Biz Filistin topraklarında İsrail denilen ifsat yuvasının varlığını istemiyoruz.’’ dedi.

anadolu-meydanirsquondan-kudus-direnisine-on-binlerce-selam
MERKEZ HABERLERİ / 18.12.2017 12:41

ANADOLU MEYDANI’NDAN KUDÜS DİRENİŞİNE ON BİNLERCE SELAM!

Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşları, Anadolu Meydanı’nda, ‘Kudüs’e Özgürlük, İnsanlığa Barış’ mottosuyla tüm dünyaya ‘Özgür Kudüs’ mesajı verdi. Meydanda toplanan on binler, tek yürek olarak, ABD’nin kararını tanımadıklarını, başkenti Kudüs olan özgür Filistin Devleti’ni tanıdıklarını deklare etti. Kudüs direnişinin sembolü Cüneydi’nin amcası Reşat el-Cuneydi’nin yanı sıra çağrıcı STK’ların liderleri de coşkulu kitleye hitap ederken, Hamas Lideri İsmail Haniyye video konferans yoluyla on binlere çağrıda bulundu.

ortaokullardan-yarim-milyon-genc-siyer-i-nebi-yarismasina-katilacak
MERKEZ HABERLERİ / 14.12.2017 15:06

Ortaokullardan yarım milyon genç Siyer-i Nebi yarışmasına katılacak

Gençlerle Peygamber Efendimizi (s.a.v) buluşturan Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Türkiye genelinde düzenleyeceği Siyer-i Nebi Yarışması ile büyük bir programa imza atacak. Cumartesi günü düzenlenecek anlamlı yarışmaya sadece ortaokul düzeyinde yarım milyonun üzerinde Peygamber sevdalısı öğrenci katılacak.

kudus-islamindir-muhru
MERKEZ HABERLERİ / 11.12.2017 18:17

Kudüs İslamındır mührü

Türkiye’nin kalbi dün, İstanbul’da, İstanbul’un kalbi ise Kudüs’te attı. Davasına sahip çıkan yüzbinler zalime korku salarken ilk kıblesine sahip çıktı. ABD Başkanı Donald Trump’ın küstah açıklamasının sonrasında ayağa kalkan ümmetin kıyamı devam ediyor. ABD Başkonsolosluğu ve Saraçhane Parkı’nda düzenlenen protestoların ardından yüzbinler Yenikapı Meydanı’ndaki “Kudüs İslam’ındır Mitingi”ne akın etti.

kudus-islamindir-basin-aciklamasi
MERKEZ HABERLERİ / 07.12.2017 16:44

Kudüs İslamındır Basın Açıklaması

Kudüs İslamındır Basın Açıklaması

siyer-i-nebi-sinav-tarihi-16-araliga-alindi
MERKEZ HABERLERİ / 17.11.2017 16:09

Siyer-i Nebi Sınav tarihi 16 Aralığa alındı

Siyer-i Nebi Sınav tarihi 16 Aralığa alındı

kirmizi-cizgimiz-zulmetmemek-ve-zulme-boyun-egmemektir
MERKEZ HABERLERİ / 05.11.2017 17:06

Kırmızı çizgimiz; zulmetmemek ve zulme boyun eğmemektir

AGD Kasım ayı bölge ve şube başkanları toplantısını geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirdi…


Yukarı