fetih
MERKEZ HABERLERİ / 24.04.2018 17:29

Fetih

fetih

salih-turhan-donanimi-yuksek-kadrolar-yetistirmeliyiz
MERKEZ HABERLERİ / 10.04.2018 14:52

Salih Turhan: Donanımı yüksek kadrolar yetiştirmeliyiz

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Trabzon Şubesi Nisan Ayı Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan, "Hem güzel ahlakı kuşanmış, inançlı ve merhametli olan hem de pozitif bilimlerde donanımı yüksek kadrolar yetiştirmeliyiz" dedi.

agd-ve-mgv-nisan-ayi-genisletilmis-bolge-ve-sube-baskanlari-toplantisi-yapildi
MERKEZ HABERLERİ / 09.04.2018 15:37

AGD ve MGV Nisan Ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

AGD, Nisan ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, son zamanlarda artan ateizm ve deizm tartışmalarına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Turhan, “-izm’e sapmış gençlerimize ‘sizi bunlara iten sebepler nelerdi?’ diye sorulduğunda hepimizin payına düşen bir vebal olacaktır” dedi.

agd-ecdadin-izinde
MERKEZ HABERLERİ / 03.04.2018 16:53

AGD, ecdadın izinde

Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yılında AGD’li gençler, Çanakkale’yi ziyaret etti. Programlara katılan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Genel Başkanı Salih Turhan, ‘’Sadece Türkiye’den değil, çok uzak diyarlardan gelip burada şehadet şerbeti içenler var. Şehitlerimizi anmaktan ziyade anlamamız gerekir’’ dedi.

canakkale-zaferi039nin-103-yilinda-subelerimiz-sehitlerimizi-anma-etkinlikleri-gerceklestirdi
MERKEZ HABERLERİ / 27.03.2018 19:42

Çanakkale Zaferi'nin 103. Yılında şubelerimiz şehitlerimizi anma etkinlikleri gerçekleştirdi.

Çanakkale Zaferi'nin 103. Yılında şubelerimiz şehitlerimizi anma etkinlikleri gerçekleştirdi. Elazığ | Eskişehir | Adana | Denizli | İstanbul

mart-ayi-sube-baskanlari-toplantisi-ankara039da-icra-edildi
MERKEZ HABERLERİ / 19.03.2018 16:47

Mart Ayı Şube Başkanları Toplantısı Ankara'da icra edildi.

AGD Genel Başkanı Salih Turhan, Suriye konusunda uyarı içeren çarpıcı bir tespitte bulundu… Turhan, ABD’nin Suriye’de sinsi bir şekilde stratejik adımlar attığını söyleyerek, sömürge ülkesinin hem kundakçı hem de itfaiyeci rolüne büründüğünü söyledi.

gencligin-kalbi-ankararsquoda-atti
MERKEZ HABERLERİ / 07.02.2018 15:51

Gençliğin Kalbi Ankara’da attı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şubat Ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Ankara’da yapıldı.

anadolu-genclik-dernegi-turkiyersquonin-dort-bir-yaninda-ldquomekkersquonin-ve-kudusrsquoun-fethirdquo-programi-duzenledi
MERKEZ HABERLERİ / 01.01.2018 15:48

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ, TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA “MEKKE’NİN VE KUDÜS’ÜN FETHİ” PROGRAMI DÜZENLEDİ...

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce noktada Mekke’nin ve Kudüs’ün Fethi programları düzenledi. Gaziantep ve Kilis’te düzenlenen programlara katılan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, “Fethin gayesi imar etmektir, zulmün önüne geçmektir, zayıfların mallarını ve haklarını teminat altına almaktır, insanları kendi inançlarını ve hayatlarını belirleme noktasında özgür iradeleriyle baş başa bırakmaktır” değerlendirmesinde bulundu.

agdrsquoden-lsquomekkersquonin-ve-kudus039un-fethi-programi
MERKEZ HABERLERİ / 29.12.2017 11:33

AGD’den ‘Mekke’nin ve Kudüs'ün Fethi Programı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) 31 Aralık 2017 Pazar günü Türkiye genelinde 600’den fazla noktada "AGD’den ‘Mekke’nin ve Kudüs'ün Fethi" programları düzenleyecek.

emperyalizm-kinama-ile-engellenmez
MERKEZ HABERLERİ / 29.12.2017 11:22

Emperyalizm kınama ile engellenmez

Anadolu Gençlik Derneği yurdun dört bir yanında Aralık ayı divan toplantılarını gerçekleştiriyor. AGD İstanbul ve Çorlu şubesi tarafından gerçekleştirilen Aralık ayı divan toplantılarına katılan AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Turhan Kudüs hakkındaki gelişmelere değinerek, ‘’İslam İşbirliği Teşkilatı’ndan yaptırım ve sahici kararlar bekledik. Biz Filistin topraklarında İsrail denilen ifsat yuvasının varlığını istemiyoruz.’’ dedi.


Yukarı