milli-gorus-erleri-ankara039da-bulustu
MERKEZ HABERLERİ / 08.10.2018 14:12

Milli Görüş Erleri Ankara'da Buluştu

Anadolu Gençlik Derneği Tanıtım ve Medya, Mali İşler, Dış İlişkiler ve Organizasyon Planlama Şube Komisyonlarının da katılımıyla Ekim ayı genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

tesettur-iyiligin-semboludur
MERKEZ HABERLERİ / 03.10.2018 11:13

Tesettür İyiliğin Sembolüdür

AGD, 44. dönemin ilk Hanımlar Komisyonu Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Ankara'da gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Genel Başkanımız Salih Turhan, "Tesettür hanımların sosyal hayattan çekilmesi için değil, sosyal hayatta olması için gereklidir. Ancak tesettür şekilden ibaret olmamalıdır. Tesettür iyiliğin ve güzelliğin kelimelerinin taşımanın bir sembolüdür" dedi.

agd-istanbul039da-bayrak-degisimi
MERKEZ HABERLERİ / 01.10.2018 10:18

AGD İstanbul'da Bayrak Değişimi

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi Eylül Ayı İl Divan Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. AGD İstanbul Şube Başkanlığı görevinde değişikliğin olduğu toplantıda, Yunus Genç yeni Şube Başkanı oldu. 44. dönemin ilk toplantısında konuşan AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan, “Ali Uğur Bulut kardeşim, İstanbul Şube Başkanlığı görevini yürüttüğü dönem boyunca başımızı yere eğdirmedi, Allah ondan razı olsun” dedi.

ayasofya-meydanirsquonda-quotsabah-namaziquot-kilindi
MERKEZ HABERLERİ / 18.05.2018 14:45

Ayasofya Meydanı’nda "Sabah Namazı" Kılındı

Anadolu Gençlik Derneği’nin ”Seccadeni al da gel” davetiyle dolup taşan meydan, tekbir sesleri ile inledi. Dinleyenlerin Ramazan’-ı Şeriflerini kutlayan AGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan, “Bugün burada, İstanbul’umuzda, 482 yıl boyunca kıyam, rüku, secdelere ev sahipliği yapmış Ayasofya Camiimizin yanındayız

istanbulrsquoun-fethi-cosku-ile-kutlandi
MERKEZ HABERLERİ / 17.05.2018 12:37

İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı!

On binlerce fetih sevdalısı İstanbul’un fethinin 565. yılında Türkiye’nin dört bir köşesinden Gebze’ye akın etti. Türkiye’nin özü ve teminatı Milli Görüş’ün organize ettiği ve binlerce gence mübarek ecdadını tanıtan İstanbul’un Fethi programı bu yıl da coşku ile kutlandı.

ahlakli-bi-medya-lsquorsquoagd-medya-akademisirsquorsquo
MERKEZ HABERLERİ / 28.04.2018 11:38

AHLAKLI Bİ MEDYA: ‘’AGD MEDYA AKADEMİSİ’’

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Merkez Tanıtım ve Medya Komisyonu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Medya Akademisi’nin ilk programları Ankara’da sona erdi. Akademi 6 ay boyunca sürecek.

grup-anadolu-genclik-calismalarina-basladi
MERKEZ HABERLERİ / 28.04.2018 11:37

GRUP ANADOLU GENÇLİK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Merkez Tanıtım ve Medya Komisyonu tarafından oluşturulan Grup Anadolu Gençlik ilk çalışmalarına Ankara’da başladı.

lise-gencligi-istanbulrsquoda-toplandi
MERKEZ HABERLERİ / 28.04.2018 11:34

LİSE GENÇLİĞİ İSTANBUL’DA TOPLANDI

Bölge ve Şube Liseler Komisyon Başkanları İstanbul’da bir araya geldi. Coşku ve heyecanın hakim olduğu toplantıya AGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Turhan, ‘’Bizimle aynı kanaatten olsun ya da olmasın insanlara karşı kaba bir dil kullanmayacağız. Nezaketi elden bırakmayacağız’’ dedi.

salih-turhan-donanimi-yuksek-kadrolar-yetistirmeliyiz
MERKEZ HABERLERİ / 10.04.2018 14:52

Salih Turhan: Donanımı yüksek kadrolar yetiştirmeliyiz

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Trabzon Şubesi Nisan Ayı Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan, "Hem güzel ahlakı kuşanmış, inançlı ve merhametli olan hem de pozitif bilimlerde donanımı yüksek kadrolar yetiştirmeliyiz" dedi.

agd-ve-mgv-nisan-ayi-genisletilmis-bolge-ve-sube-baskanlari-toplantisi-yapildi
MERKEZ HABERLERİ / 09.04.2018 15:37

AGD ve MGV Nisan Ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

AGD, Nisan ayı Genişletilmiş Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AGD Genel Başkanı Salih Turhan, son zamanlarda artan ateizm ve deizm tartışmalarına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Turhan, “-izm’e sapmış gençlerimize ‘sizi bunlara iten sebepler nelerdi?’ diye sorulduğunda hepimizin payına düşen bir vebal olacaktır” dedi.


Yukarı