» Anasayfa / » Şube Üniversite Komisyon Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

Şube Üniversite Komisyon Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez Üniversite Komisyonu 40. Dönem İlk Üniversite Başkanları Toplantısını Ankara’da gerçekleştirdi.
 
Tüm Türkiye’de bulunan üniversitelerin başkanları  ile yapılan toplantıda konuşan Genel Merkez Üniversite Komisyon Başkanı Mehmet SAVAŞ yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Tanışma ve ilkadım kampları üzerinde duran SAVAŞ, üniversite gençliğinin kalbine giden bu programlara gerekli ehemmiyetin verilmesi hususunda üniversite başkanlarına açıklamalarda bulundu.
‘’Üniversiteli gençlerin bizlere ihtiyacı var. Fakat bulundukları önyargı hasebiyle bizlerle tanışamıyorlar. Bu programlar önyargıları kırmak Anadolu Gençliğimizi onlara tanıtmak adına önemli ve gerekli çalışmalar. Bu bilinç ile illeriniz bu programları tertip etmenizi ve gerekli önemi göstermenizi istiyorum. Bu çalışmalarda bizlerle olacak her kardeşimiz Yeni Bir Dünya için koşacak ve dertlendiğimiz derdimizi paylaşacaktır. Kardeşlerimizi bu programlara dahil etmek bizlerin sorumluluğu ve vazifesidir. Elinizden geleni yapacağınızdan ve üniversiteli kardeşlerimize gönüllerinizi açacağınızdan hiç şüphemiz yok dedi.’’
 
Toplantı Birim sunumları ve Üniversite başkanlarının rapor sunumları ile son buldu

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış