» Anasayfa / » Liseler Komisyonu / » Birim Başkanlıkları

Birim Başkanlıkları

 


Genel Merkez Liseler Komisyonu 


KOMİSYON BAŞKANI: Muhammed Ali AYDIN

Teşkilat Birim Başkanı: Ömer YAZGAN  (0538 857 13 32)

Özel Liseler Birim Başkanı: Yusuf ÖZDEĞİRMENCİ (0554 868  43 57)

Sekreterya Birim Başkanı: Bilal KİŞEÇOK  (0553  254 36 45)

Eğitim Birim Başkanı: Harun DELİKANLI (0539 762 70 18)

SKSF Birim Başkanı: Fatih BÜLBÜL (0507 482 94 40)

 Mali İşler Birim Başkanı Halil İbrahim TUNA (0538 917 94 61)

Üretim Birim Başkanı : Abdullah ÇİFTÇİ (0505 -878 - 59 - 88)

Danışmanlar ve Okuma Grupları Birim Başkanı: Ömer Rıfat TAŞKESEN (0541 539  00 46 - 0541 539 00 17)

Genç İstikbal Birim Başkanı: Selam YaĞMUR (0543 902 88 58)

 

 


BÖLGE BAŞKANLARI



1. BÖLGE BAŞKANI: Bayram YÜCEL (0 545 939 26 22) [AĞRI, VAN, HAKKARİ, BİTLİS, SİİRT, ŞIRNAK]

2. BÖLGE BAŞKANI: Ömer Rıfat TAŞKESEN (0541 539  00 46 - 0541 539 00 17)  [TUNCELİ, BİNGÖL, MUŞ, DİYARBAKIR, BATMAN, MARDİN]

3. BÖLGE BAŞKANI: Enes ŞAHİN (0 549 748 28 90) [K.MARAŞ, MALATYA, ELAZIĞ, ADIYAMAN, ŞANLIURFA]

4. BÖLGE BAŞKANI: Yusuf ÇELİK (0 532 437 59 99)  [ERZİNCAN, GÜMÜŞHANE, BAYBURT, ERZURUM, ARDAHAN, KARS, IĞDIR]

5. BÖLGE BAŞKANI:Muhittin AKDEMİR (0 539 543 83 92)  [SAMSUN, ORDU, GİRESUN, TRABZON, RİZE, ARTVİN]

6. BÖLGE BAŞKANI: Mücahit TIRAŞ (0 507 477 25 30)  [KASTAMONU, ÇANKIRI, ÇORUM, SİNOP, AMASYA, ÇORUM]

7. BÖLGE BAŞKANI: Hakan NERGİZ (0 553 820 33 33)  [YOZGAT, KIRŞEHİR, AKSARAY, NEVŞEHİR, NİĞDE, KAYSERİ, SİVAS]

8. BÖLGE BAŞKANI: Enes BEYAZ (0544 - 568 - 70 - 00) [MERSİN, ADANA, OSMANİYE,  KİLİS, G.ANTEP]

9. BÖLGE BAŞKANI: Ömer YAZGAN (0 538 857 13 32)  [MUĞLA, DENİZLİ, BURDUR, ISPARTA, ANTALYA]

10. BÖLGE BAŞKANI:  Bilal KİŞEÇOK  (0553  254 36 45) [İZMİR, UŞAK, MANİSA, AYDIN, AFYON ]

11. BÖLGE BAŞKANI:Yusuf ÖZDEĞİRMENCİ (0 554 868  43 57) [ESKİŞEHİR, KIRIKKALE, KARAMAN, KONYA, ANKARA ] 

12. BÖLGE BAŞKANI: Enes YILDIRIM (0 542 787 24 06) [DÜZCE, BOLU, ZONGULDAK, KARABÜK, BARTIN ]

13. BÖLGE BAŞKANI: Mahmut Çetin ÇELİK (0 507 446 26 61 [YALOVA, KOCAELİ, SAKARYA, BURSA, BİLECİK, KÜTAHYA]

14. BÖLGE BAŞKANI: Murat OKTAR (0 553 467 63 42)  [BALIKKESİR, ÇANAKKALE, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ, EDİRNE]

15. BÖLGE BAŞKANI: Ömer YAZGAN (0 538 857 13 32) [İSTANBUL, KIBRIS ]

 

 

 

 

 

 

 


ŞUBE LİSELER KOMİSYON BAŞKANLARI


 

1 ADANA Mustafa HAYDAR 0 537 660 71 15
2 ADIYAMAN Rıdvan BEYAZKAYA 0 553 614 46 75
3 AFYON Yasin KARA 0 543 314 14 53
4 AĞRI    
5 AMASYA Hüseyin TOPAL 0 505 680 36 69
6 ANKARA Bilal GÜMÜŞ 0 506 755 83 51
7 ANTALYA Mehmet ÖZEN 0 554 835 76 90
8 ARTVİN Şenol BALCI  0 541 362 56 35
9 AYDIN Mehmet YILMAZ 0 553 647 50 02
10 BALIKESİR İsmail DURMAZ 0 534 302 29 35
11 BİLECİK ENES EFE 0 534 933 08 28
12 BİNGÖL Yusuf ADIGÜZEL 0 505 139 55 90
13 BİTLİS     
14 BOLU Fatih KARA 0 553 479 28 53
15 BURDUR Kadir BAYINDIR 0 536 832 25 21
16 BURSA Semih BEYÇİMEN 0 531 898 52 79
17 ÇANAKKALE Emre Yusuf DİKMEN 0 531 894 49 20
18 ÇANKIRI    
19 ÇORUM Arif BEYAZ 0 539 292 79 13 
20 DENİZLİ Ömer Faruk ÇAĞRICI 0 544 579 71 53
21 DİYARBAKIR Recep BAYDAR 0 553 116 20 43
22 EDİRNE Muhammed DEMİR 0 539 835 03 36
23 ELAZIĞ Hamza KARABULUT 0 544 360 11 96
24 ERZİNCAN Ahmet Ali AYIK 0 554 853 77 93 
25 ERZURUM Fırat GÜNEŞ 0 537 033 07 35
26 ESKİŞEHİR İbrahim ÇAKIR 0 555 704 60 44
27 GAZİANTEP İsa İSLAM 0 507 363 27 99
28 GİRESUN Muhammed AYDIN 0 507 041 07 00
29 GÜMÜŞHANE Samet ÇABUK 0 551 412 44 74
30 HAKKARİ    
31 HATAY Hasan Basri YILDIRIM 0 554 445 13 84
32 ISPARTA Ahmet BULUT 0 535 594 75 55
33 MERSİN Ethem İLHAN 0 506 897 60 07
34 İSTANBUL Ferhat AKSU 0 505 570 05 67
35 İZMİR Muhammed YILMAZ 0 535 798 00 75
36 KARS    
37 KASTAMONU Enes YILDIRIM 0 531 0 83 08 88
38 KAYSERİ Fatih KARİPOĞLU 0 541 924 47 57
39 KIRKLARELİ Semih Eyüp SEVİNÇ 0 545 966 36 79
40 KIRŞEHİR Selman BAYRAKTAR 0537 332 92 17  
41 KOCAELİ Muhammed CENGİZ 0 534 982 06 69

 

42 KONYA Serdar BİREKUL 0 546 574 23 42
43 KÜTAHYA Ahmet OTURAK 0 507 214 24 14
44 MALATYA Bilal KARADUMAN 0 530 327 00 15
45 MANİSA Uğur Halıcı 0 543 974 19 89
46 K.MARAŞ Mustafa DEMİR 0 507 009 27 07
47 MARDİN Naim ERYİĞİT 0 531 924 37 77
48 MUĞLA Muhammed Necip GENCER 0 536 223 60 98
49 MUŞ Hüseyin YAŞAR (V) 0 507 647 47 64
50 NEVŞEHİR Hüseyin SÜRÜCÜ 0 537 870 07 08
51 NİĞDE     
52 ORDU Burak USLU 0 541 606 99 60
53 RİZE Sami DÖNMEZ 0 538 874 54 38
54 SAKARYA MAHMUT KÖROĞLU 0544 449 55 09
55 SAMSUN Ömer Faruk KARAMAN 0 506 237 49 72
56 SİİRT    
57 SİNOP Ömer ÇAKICI 0 546 946 05 13
58 SİVAS Atıf KARAKUŞ 0554 381 73 82
59 TEKİRDAĞ Yusuf GÜVENALTIN 0 534 334 25 34
60 TOKAT Mehmet OCAKTAN 0 533 510 88 64
61 TRABZON Çağlar KARAKUŞ 0 538 882 79 00
62 TUNCELİ    
63 ŞANLIURFA    
64 UŞAK Mehmet Fatih ERCAN 0 537 968 41 40
65 VAN Yusuf AYDIN 0 535 522 34 75
66 YOZGAT Orhan İNAN 0 534 338 76 92
67 ZONGULDAK Hüseyin Kaygısız 0 546 957 83 20
68 AKSARAY Fatih Kemal YEĞİN 0 546 959 58 07
69 BAYBURT Selim KURU 0 543 568 38 61
70 KARAMAN Mustafa AKGÜNDÜZ 0 505 819 66 63
71 KIRIKKALE Serhat VURGUN  0 554 631 02 81
72 BATMAN Yasin SAĞDIÇ 0 544 639 99 89
73 ŞIRNAK Bayram YÜCEL 0 545 939 26 22
74 BARTIN Muhammed Behram AYTEKİN 0 543 454 22 79
75 ARDAHAN    
76 IĞDIR    
77 YALOVA Kazım DEMİR 0 537 988 50 93
78 KARABÜK Enes KÜÇÜK 0 554 271 05 31
79 KİLİS Burak GÖL 0 543 492 63 26
80 OSMANİYE Şükrü YAVUZ 0 542 807 85 98
81 DÜZCE Bilal İbrahim KIYAĞAN 0 553 473 43 36
82 KIBRIS Sinan GÖKÇE 0 535 969 02 34

 

       

 

 

» Komisyonlar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış