» Anasayfa / » Hanımlar Komisyonu Bölge Eğitimleri Gerçekleştirildi

Hanımlar Komisyonu Bölge Eğitimleri Gerçekleştirildi

AGD Hanımlar Komisyonu da 6 bölgede eğitim toplantıları düzenledi. Konya, Adana, Malatya, Samsun, Bursa ve İstanbul’da Hanımlar Komisyonu il ve ilçe yönetimleri eğitime alındı.
 
AGD Genel Merkez Hanımlar Komisyonu Başkanı Merve Aydın’ın yaptığı konuşmasında “Toplumlara yön veren annelerdir. Yeryüzünde en hayırlı iş bir çocuğu âlemlerin Rabbi ile barışık yetiştirmektir. Âlemlerin Rabbi ile barışık olarak yetişmiş insanlar,  yeryüzünde bozgunculuk çıkarmazlar,  ekini bozmazlar,  toplumu ifsat etmezler” diyerek Hanımlar Komisyonunun yaptığı çalışmaların önemine değindi. AGD’nin isimlerin değil fikirlerin ardından giden ilkeli bir yapı olduğunu belirten Aydın, “Burada samimiyet vardır. Burada ahlak vardır. Burada temel esaslara bağlı kalmak vardır. Burada duyarlılık, devamlılık ve kararlılık vardır. Üstelerimize her hayır işte itaat ederiz. Bize verilen hedeflere ulaşmak için canla başla çalışırız. Gençlere ulaşmak ve onların yüreklerinde yer bulmak hepimizin sorumluluğudur” dedi.
 
Genel Merkez Hanımlar Komisyonu Teşkilat Başkanı Hatice Kübra Gündüz de bu toplantılarda ‘Model Çalışma ve Çalışma Sistematiğimiz’ başlıklı birer sunum yaptı.

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış