image
İLLER ADI SOYADI TEL
ADANA Bahattin Göksu (549) 743-4923
ADIYAMAN Barış Doyar (535) 703-1493
AFYON İbrahim Gümüş (533) 330-1803
AĞRI Harun Memiş (541) 743-1847
AMASYA Yunus Macit (506) 775-1353
AKSARAY İbrahim Dikici (505) 703-2125
ANKARA Emre Çökekli (545) 781-5209
ANTALYA Muharrem Koçak (543) 464-0774
ARDAHAN Sedat Özen (544) 325-6365
ARTVİN Abdullah Demir (541) 525-0990
AYDIN    
BALIKESİR Osman Samet Özkan (539) 587-0899
BARTIN Abdulkadir Arı (506) 146-5267
BATMAN Mahmut Özkan (552) 214-7272
BAYBURT Faris Tütüneken (544) 616-4531
BİLECİK Ahmet Dumangöz (536) 568-6236
BİNGÖL Ahmet Turan Tursun (537) 551-6273
BİTLİS Gökhan Evran (543) 838-9971
BOLU Salih Erkan (536) 224-7653
BURDUR Hasan Gün (505) 221-1452
BURSA Murat Koymen (530) 380-2719
ÇANAKKALE Numan Aktaş (534) 458-8955
ÇANKIRI Recep Özen (543) 514-5545
ÇORUM Selim Karaca (538) 868-6117
DENİZLİ Hamza Öztürk (535) 437-2847
DİYARBAKIR Engin Doğru (554) 593-3364
DÜZCE Ömer Topal (544) 427-8665
EDİRNE Melih Serdar Samat (553) 364-2962
ELAZIĞ Murat Erez (505) 940-0680
ERZİNCAN Cemal Karadağ (530) 469-5175
ERZURUM Serdar Tanko (542) 215-2555
ESKİŞEHİR Bekir Atıcı (545) 685-8889
GAZİANTEP Nebi Yöney (532) 138-3033
GİRESUN Mücahit Bereket (532) 688-2482
GÜMÜŞHANE Huseyin Cakar (536) 858-4595
HAKKARİ Vahit Çiftçi (536) 556-8688
HATAY Mehmet İncecik (505) 741-6395
IĞDIR Günay Boz (536) 858-7508
ISPARTA Mustafa Başgül (545) 854-3408
İÇEL Abdulcabbar Oğul (505) 806-8465
İSTANBUL Sekreterlik (212) 534-8800
İZMİR Vedat Tomruk (535) 760-6204
K.MARAŞ Mustafa Suna (530) 849-4220
KARABÜK Akif Düvencioğlu (530) 062-2725
KARAMAN Murat Türk (544) 338-6070
KARS Veysel Tahiroğlu (542) 279-0206
KASTAMONU Bahtiyar Doğan (505) 381-9780
KAYSERİ Halil Tayyip Söbüoğlu (536) 702-3383
KIBRIS İbrahim Davran (548) 855-1996
KIRIKKALE Kürşat Bey (507) 987-7713
KIRKLARELİ Yavuz Selim Er  (537) 733- 0618
KIRŞEHİR Halil Çabuk (543) 786-9241
KİLİS Serkan Erdoğan (530) 349-4111
KOCAELİ Mehmet Alpboğan (554) 352-7644
KONYA Kasım Güreser (505) 694-6234 - (332) 353- 7268
KÜTAHYA Ercan Tosun (544) 378 - 9329 - (505)795- 4682
MALATYA Faysal Alpar (535) 053-5659
MANİSA Üniversite Komisyonu (537) 435-7662
MARDİN Şükrü Yavuz (542) 807-8598
MUĞLA Muhammed Necip Gencer (536) 223-6098
MUŞ Rıdvan Boz (537) 490-3316
NEVŞEHİR Abdurrahim Doğru (553) 397-8442
NİĞDE Hüseyin Göktaş (533) 309-3609
ORDU Selami Cam (530) 114-4864
OSMANİYE Hanif Kaplan (537) 326-4484
RİZE Ziya Korkmaz (544) 470-8979
SAKARYA Metin Eroğlu (532) 738-1421
SAMSUN Abdullah Arlı (530) 321-5085
SİİRT Mahmut Uyar (542) 722-2036
SİNOP Doğan Karaman (505) 266-7975
SİVAS Ahmet Dumangöz (549) 346-5814
TEKİRDAĞ Gökhan Bayraktar (506) 512-2565
TOKAT Nurullah Şüt (553) 545-9225
TRABZON Serhat Yıldız (555) 690-9157
TUNCELİ Errdem Işık (505) 223-9029
Ş.URFA Fadıl Yağlıtaş (542) 597-3322
ŞIRNAK Emin Tatar (541) 722-1373
UŞAK Aydın Şentürk (545) 869-5554
VAN Yusuf Tokmak (538) 455-0897
YALOVA Musab Çay  (546) 928-3556
YOZGAT İbrahim Karslıoğlu (507) 755-3822
ZONGULDAK Özcan Aktaş (543) 730-5485


Şubelerimizi ziyaret edin!

Anadolu Gençlik Derneği şubelerinde sizi bekliyor.


07 Temmuz

KUDÜS ve FİLİSTİN Destek Birliği Konferansı

00:00
17 Haziran

Ümmetin Birlik ve Diriliş Günü KUDÜS

17:30
12 Haziran

YAZ ETKİNLİKLERİ

00:00
13 Mayıs

Ayasofya Camii'nde Sabah Namazı

00:00
13 Mayıs

Fethi ve Gençlik Şöleninde Buluşuyoruz...

17:00

Yukarı