image

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan Yaz-Et Koordinatörü ve Ortaokullar Komisyonu Başkanı Cihat TEMİZCAN şunları söyledi:

Yaz Etkinlikleri Programı 5 haftalık bir sürecin sonunda sona erdi. Bu süre zarfında çocuklar özellikle Kur’anı öğrenme ve yüzünden güzel okuma çalışmalarına ağırlık verildi.

Velilerin istek ve beklentileri doğrultusunda önce ahlak ve maneviyat ilkesi esas alınarak hem çocuklara Adab-ı Muaşaret kuralları uygulamalı olarak öğretildi.

Hem de son Peygamber Hz. Muhammed(s.a.v) ile Peygamberler tarihi öğrencilerimizin anlayacağı düzeyde liyakat sahibi eğitimciler tarafından aktarıldı.

Meslek Lisesi Konferans salonunda icra edilen Belge Takdim programının açılış Konuşmasını Ortaokullar Komisyonu Başkanı Cihat Temizcan yaptı.Temizcan bu salonda bu muhteşem atmosfer, çocuklarımızın siz büyüklerine armanıdır dedi.katılımlarından dolayı velilere teşekkür etti.

Yaz Kursu öğrencileri hazırladıkları ilahi ve Ezgiler ile salondaki katılımcıları coşturdu. Çocuklar okudukları Kur’anı Kerim tilavetleri ile Velileri mest ettiler.

Program sonunda yaz Kursu öğrencilerine üstün gayret ve başarılarından dolayı Yüksek Onur Belgesi ve hediyeler verildi. Program Hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 Şubelerimizi ziyaret edin!

Anadolu Gençlik Derneği şubelerinde sizi bekliyor.


31 Mayıs

Test

22:22
08 Nisan

Grafik Tasarım ve Baskı Süreçleri Eğitimi

00:00
01 Şubat

Şehitler Haftası

00:00
00

Kış Etkinlikleri

00:00
00

Okuma Grupları

00:00
13 Mayıs

Fetih ve Gençlik Şöleni

00:00
13 Mayıs

Ayasofya Camii Fetih Namazı

00:00
18 Mart

İnananların Zaferi ÇANAKKALE

00:00
12 Mayıs

Dünya Kudüs Günü

00:00
20 Kasım

Asr-ı Saadet Dersleri

00:00

Yukarı