image

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan Yaz-Et Koordinatörü ve Ortaokullar Komisyonu Başkanı Cihat TEMİZCAN şunları söyledi:

Yaz Etkinlikleri Programı 5 haftalık bir sürecin sonunda sona erdi. Bu süre zarfında çocuklar özellikle Kur’anı öğrenme ve yüzünden güzel okuma çalışmalarına ağırlık verildi.

Velilerin istek ve beklentileri doğrultusunda önce ahlak ve maneviyat ilkesi esas alınarak hem çocuklara Adab-ı Muaşaret kuralları uygulamalı olarak öğretildi.

Hem de son Peygamber Hz. Muhammed(s.a.v) ile Peygamberler tarihi öğrencilerimizin anlayacağı düzeyde liyakat sahibi eğitimciler tarafından aktarıldı.

Meslek Lisesi Konferans salonunda icra edilen Belge Takdim programının açılış Konuşmasını Ortaokullar Komisyonu Başkanı Cihat Temizcan yaptı.Temizcan bu salonda bu muhteşem atmosfer, çocuklarımızın siz büyüklerine armanıdır dedi.katılımlarından dolayı velilere teşekkür etti.

Yaz Kursu öğrencileri hazırladıkları ilahi ve Ezgiler ile salondaki katılımcıları coşturdu. Çocuklar okudukları Kur’anı Kerim tilavetleri ile Velileri mest ettiler.

Program sonunda yaz Kursu öğrencilerine üstün gayret ve başarılarından dolayı Yüksek Onur Belgesi ve hediyeler verildi. Program Hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 


Facebook Twitter

Şubelerimizi ziyaret edin!

Anadolu Gençlik Derneği şubelerinde sizi bekliyor.


11 Ocak

Hak ve Adalet Konferansı

19:30
12 Mayıs

Dünya Kudüs Günü

00:00
08 Nisan

Grafik Tasarım ve Baskı Süreçleri Eğitimi

00:00
21 Aralık

Kantin Buluşmaları

00:00
20 Kasım

Asr-ı Saadet Dersleri

00:00

Yukarı