» Anasayfa / » Antalya Lise Başkanları Toplantısı

Antalya Lise Başkanları Toplantısı

AGD Antalya Lise Başkanları Toplantısı

Anadolu Gençlik Derneği Antalya Şubesi Liseler Komisyonu, hafta sonu Alanya'da iki günlük Lise Başkanları ve Yardımcıları toplantısını icra etti.
 
AGD Antalya Liseler Komisyonu Başkanlığında Cumartesi ve Pazar gününü kapsayan toplantıya, Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonunda görevli Lise Başkanları ve Yardımcıları iştirak ettiler. Yüz lise başkanının hazır bulunduğu toplantıya, AGD Genel Başkan Yardımcısı ve Liseler Komisyonu Başkanı Muhammet Ali Aydın’da iştirak etti. Yoğun bir tempoda gerçekleştirilen toplantıda, Lise Başkanları eğitimleri de yapıldı. 
 
AGD Antalya liseler Komisyonu Başkanı Sefa Koçak, toplantının gençlere dinamizm ve heyecan kattığını ifade etti. Koçak, “ Bizler ilk kez böyle büyük bir toplantıda Lise Başkanlarımız ile birlikte oluyoruz. Gerçekten çalışmalarımızın neticelerini görmek bizleri çok memnun ediyor. Yıllardır yapılan çalışmaların sonucu, Antalya il ve ilçelerimizde teşkilatlarımızı yavaş yavaş tamamlıyoruz. Atama yaptığımız liselere, nasıl çalışma yapacaklarını da bu toplantılar vesilesi ile aktarıyoruz” dedi. 
Anadolu Gençliğin teşkilatlı bir yapıda faaliyetlerini sürdürdüğünü söyleyen Koçak, “ Çalışmalarımızda teşkilat disiplinine büyük önem veriyoruz. Genel Merkezimiz bizlerin nasıl çalışmalar yapması gerektiğini bizlere bildiriyor. Haftalık, aylık ve yıllık hedeflerimiz var. Yapmamız gerekenler bellidir. Bize ise sadece çalışmak kalıyor. İyi bir ekibe sahibiz, yeni kardeşlerimizi de bir taratan eğitmeye devam ediyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde göreceksiniz, Anadolu Gençlik kadroları tüm liselerde teşkilatlarını tamamlamış olarak çalışmaya başlayacaktır” şeklinde sözlerini sürdürdü.
 
Eğitilmiş olmanın çalışma yapmak için şart olduğunu vurgulayan AGD Antalya Liseler Komisyonu Başkanı Koçak, “ Bu şekilde toplantıları bundan sonra daha sık yapacağız. Bu sayede teşkilatlarımızın eğitimini de yapmış oluyoruz. Eğitim olmadan çalışma beklemek zaten mümkün değildir. Biz öncelikle arazide varolacağız, sonra eğitileceğiz ve en son olarak da çalışma yapacağız. Bu toplantıya katılan tüm lise başkanlarımızı cani gönülden tebrik ediyorum, çalışmalarında Rabbimizden muvaffakiyetler diliyorum” şeklinde sözlerini tamamladı. 

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış