AGD ORTAOKULLAR’DAN “ÇAT KAPI” ETKİNLİĞİ

img

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Ortaokullar Komisyonu, 25 Eylül – 25 Ekim tarihleri arasında “Çat Kapı” etkinlikleri düzenliyor.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde Ortaokul öğrencilerinin velileriyle irtibatlı bir şekilde ziyaretler düzenlenecek.

AGD Ortaokul Komisyonunun, “Çat Kapı” adını verdiği ziyaretlerde ortaokul öğrencilerinin velileriyle irtibatlı bir şekilde ortaokul öğrencilerine ziyaretler yapılacak. Ziyaretler ile pandemi sürecinin yol açtığı sosyal ve psikolojik etkilerden öğrencilerin en az etkili ile süreci atlatılması adına Kaşif Önderleri tarafından öğrencilere danışmanlık yapılacak.

Ortaokul öğrencileri ve veliler ile hemhal olunarak var ise pandemi sürecinden dolayı yaşadıkları sorunlarının giderilmesinde aktif rol oynanacak.

Ayrıca ziyaretlerde ortaokul öğrencileri ve velilerine hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirilecek.

25 Eylül – 25 Ekim 2020 tarihleri arasında Anadolu Gençlik Derneği’nin tüm şubelerinde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında detaylı bilgi için; agd.org.tr adresini ziyaret edebilir, Anadolu Gençlik Derneği’nin resmi sosyal medya hesaplarından bilgi alabilirsiniz.