» Anasayfa / » Anadolu Gençlik Derneği Kumru İlçe Temsilciliği Açılışı Yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği Kumru İlçe Temsilciliği Açılışı Yapıldı

          Anadolu Gençlik Derneği Kumru ilçe temsilciliği açılışı yapıldı. Açılışa AGD 20. Bölge Başkanı Abdulaziz Yılmaz, AGD Ordu Şube Başkanı Gökhan Bahtiyar, İlçe Müftüsü Aykut İli, AGD Ordu Şube Başkanlık Divanı üyeleri, AGD Ordu  ilçe başkanları, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

         İlçe binasının açılış programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Kumru temsilciliği adına Aydoğan Demirci beyin selamlama konuşması ile devam etti. Açılışta konuşma yapan Ordu Şube Başkanı Gökhan Bahtiyar şöyle dedi. “Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak, İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır hadisini kendimize rehber edindik. Var gücümüzle insanlığın kurtuluş için gayret ediyoruz. İnsanlığın kurtuluşunun da Dünya’da devam etmekte olan sömürü düzeninin yıkılması ve yeni bir adil Dünya’nın kurulması ile olacağının farkındayız. Bu mücadelenin gençler  eliyle başarıya ulaşabileceğini biliyoruz. İşte bunun içindir ki, bugün burada toplandık ve Kumru ilçemizde ilçe binamızın açılışını yapıyoruz. Kumrulu kardeşlerimizden ve ağabeylerimizden ricamız, bu yapıya sahip çıksınlar ve çocuklarını AGD’ mize emanet etsinler. Böylece özlediğimiz imanlı ve inançlı neslin oluşumuna hep beraber vesile olmuş olalım. Hayırlı olsun.”

          Açılış programı AGD 20. Bölge Başkanı Abdulaziz Yılmaz’ın konuşması  ve İlçe Müftüsü Aykut İli’nin  duasıyla devam etti. Program yemek ikramı ile son buldu. Daha sonra açılışı yapılan ilçe binasında AGD Ordu Şubesinin kasım ayı il  divanı yapıldı.

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış